Rajd (nie)tylko dla wytrwałych

Bykudlaty

Rajd (nie)tylko dla wytrwałych

Już za 3 miesiące  odbędzie się najfajniejszy długodystansowy rajd w Polsce czyli V Grand Prix Polski Pojazdów Zabytkowych im. Witolda Rychtera. Zapraszamy do udziału. Wystarczy, że będziesz mieć możliwość pojechania samochodem, którego produkcję rozpoczęto przed 1989 r., pilota, kilka dni wolnego w terminie 25-29 września i zasób finansowy w wysokości 950 zł (za 2-os) i już możesz wziąć udział w imprezie. Za dodatkową opłatą 900 zł organizator zapewnia załodze noclegi i wyżywienie w hotelach o standardzie minimum 3*. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ hotele stanowią bazę rajdu oraz miejsce integracji z innymi załogami. Koszty dotyczą I terminu zgłoszeń tj. 1 sierpnia br.

Tym razem podążamy częściowo znaną już z I i II edycji trasą Warszawa – Kotlina Kłodzka. Nie zabraknie prób sportowych po torach wyścigowych zlokalizowanych na trasie rajdu. Tradycyjnie gwarantowane są też malownicze i kręte odcinki jazdy na regularność.

25 września wieczorem przewidziano Badanie Kontrolne i Odbiór Administracyjny wraz z honorowym startem z Warszawy, aby już następnego dnia wyruszyć na trasę rajdu w kierunku Kielc. Nocleg 25/26 września należy zorganizować we własnym zakresie. Rankiem 26 września startujemy z Warszawy przez tory wyścigowe z metą etapu w Kielcach. Następnego dnia załogi wyruszą spod hotelu w Kielcach w kierunku Kamienia Śląskiego z postojem i poczęstunkiem w Napoleonie, aby ostatecznie tego dnia dotrzeć do Zieleńca w Kotlinie Kłodzkiej. 28 września rozegrane zostaną 2 etapy dzienny i nocny. Po intensywnej sobotniej nocy, w niedzielę 29 września nastąpi rozdanie pucharów i nagród, a tym samym zakończenie imprezy.

 

W związku z powyższym nie zwlekaj i wyślij zgłoszenie dostępne w zakładce DOKUMENTY.

 

Zapraszamy do udziału.