Your cart

Nadszedł czas, aby napisać coś o tych, którzy tworzą dla Was

Piotr Kostrzewa (Kudłaty)

Pomysłodawca, Komandor Rajdu. Zaczęło się w 2008r od warszawskiego Rajdu Stare Jak Nowe, ale jeszcze wcześniej w jego głowie siedział pomysł na zorganizowanie najdłuższego rajdu w Polsce. Przez kilka lat razem z osobami współtworzącymi nabywał doświadczenia w organizowaniu tego typu imprez. W Kudłatej głowie powstaje milion pomysłów na minutę, planuje, realizuje, jak trzeba manipuluje i szantażuje, aby wszystko co robi, wychodziło jak najlepiej. Zawsze na pierwszym miejscu jest odbiorca, czyli uczestnicy. Może dlatego zawsze wszystko się udaje.

Paweł Krupiński (Kocur)

Vice Komandor Rajdu, człowiek orkiestra. Doskonale zorganizowany, bardzo kreatywny i rzeczowy. Posiada wszystkie cechy zupełnie odwrotne do Komandora, w związku z czym jest to idealne połączenie osób współtworzących Rajd. Z wykształcenia i zamiłowania turysta, czyli umie korzystać z map. Wtedy, kiedy jest to niezbędne, studzi zapał Komandora co do jego szalonych pomysłów. Realista.

Marysia Szumiło (Lamia)

Jedyna, co się zna na kalkulatorze i umie obsługiwać Excela :), w związku z czym przypadło jej obsługiwać wyniki. Budka suflera Komandora. Tak naprawdę to wszystko jej pomysły (skryta kreatywność), a Komandor je tylko wykorzystuje do kreowanie własnego image (trudne słowo, którego sam by nie wymyślił).

Radek Chrzanowski (Chrzanek)

Odpowiedzialny za opracowanie trasy i dokumentów trasy (itinerer), jak również zakwaterowanie i wyżywienie. Dodatkowo czuwa nad bezpieczeństwem uczestników i ich komfortem odpoczynku, dlatego powierzone ma zorganizowanie najlepszych noclegów i monitorowanych parkingów. Z ramienia organizatora przedstawiciel imprezy na wystawach/targach.

Krzysztof Rychter

Wnuk Witolda Rychtera, którego imienia jest Rajd. Dzięki jego chęci niezatarcia pamięci o działalności dziadka na rzecz motoryzacji, możemy tworzyć rajd maraton im. Witolda Rychtera. Jego pomoc jest nieoceniona pod względem udostępniania archiwów rodzinnych i pamiątek po dziadku. Kontynuuje rodzinne tradycje uprawiając turystykę motocyklową.

Automobilklub Rzemieślnik

Automobilklub, z którego wywodzi się wielu utalentowanych i utytułowanych kierowców rajdowych i wyścigowych. Najbardziej aktywni członkowie Klubu organizują ten Rajd.

Stowarzyszenie Stare Jak Nowe

Stowarzyszenie powołane do życia przez pasjonatów zabytkowej motoryzacji i architektury.

en_USEnglish